Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
07.00 - 08.00
ORL
07.00 - 11.00
Dr. Gabriel LOSTUN

11.00 - 18.00
Dr. Constantin STRAT
Dermatologie
07.30 - 14.30
Dr. Anca PURCARU
Oftalmologie
08.00 - 10.00
Dr. Mlădița BAZARCĂ

10.00 - 15.00
Dr. Inga DARII
Chirurgie Generala
08.00 - 12.00
Dr. Adrian GEORGESCU

14.00 - 16.00
Dr. Dan SPORIȘ

16.00 - 17.00
Dr. Ciprian SILAGHI

17.00 - 19.00
Dr. Marian MITRICĂ
Medicina Interna
08.00 - 12.00
Dr. Oana MOȘU

13.00 - 17.00
Dr. Dragos MISICĂ
Neurochirurgie
09.00 - 10.00
Col. Dr. Gheorghe DAVID

17.30 - 18.30
Col. Dr. Gheorghe DAVID
Cardiologie
10.00 - 11.00
Dr. Cornelia ZARA

11.00 - 14.00
Cpt. Dr. Cristian Vasile BLĂNARU
Ortopedie și Traumatologie
10.00 - 13.00
Dr. Adrian BANCIU

15.00 - 18.00
Dr. Cristian Alin MIHĂILICĂ
Diabet Zaharat și Boli de Nutriție
10.00 - 13.00
Dr. Brândușa COFARU
Neurologie
11.00 - 13.00
Dr. Magdalena DIȚU

13.00 - 14.30
Mr. Dr. Marian FETICU
Chirurgie Toracică
12.00 - 13.00
Dr. Adrian CRISTESCU
Nefrologie
13.00 - 14.00
Dr. Raluca LIE UNGUREAN
Ginecologie
13.00 - 18.30
Dr. Cristina DERIOIU
ORL
07.00 - 14.00
Dr. Constantin STRAT

15.00 - 17.30
Dr. Gabriel LOSTUN
Dermatologie
07.30 - 14.30
Dr. Anca PURCARU
Oftalmologie
08.00 - 10.00
Dr. Mlădița BAZARCĂ

10.00 - 15.00
Dr. Inga DARII
Chirurgie Generala
08.00 - 12.00
Dr. Adrian GEORGESCU

14.00 - 16.00
Dr. Ciprian SILAGHI

16.00 - 17.30
Dr. Ion MIHAI

17.30 - 19.00
Dr. Marian MITRICĂ
Medicina Interna
08.00 - 12.00
Dr. Oana MOȘU

13.00 - 17.00
Dr. Dragos MISICĂ
Neurochirurgie
09.00 - 10.00
Col. Dr. Gheorghe DAVID

17.30 - 18.30
Col. Dr. Gheorghe DAVID
Cardiologie
10.00 - 11.00
Dr. Cornelia ZARA

11.00 - 14.00
Cpt. Dr. Cristian Vasile BLĂNARU
Ortopedie și Traumatologie
10.00 - 13.00
Dr. Cristian Alin MIHĂILICĂ

15.00 - 18.00
Dr. Adrian BANCIU
Neurologie
11.00 - 12.30
Dr. Magdalena DIȚU

13.00 - 14.30
Mr. Dr. Marian FETICU
Chirurgie Toracică
12.00 - 13.00
Dr. Adrian CRISTESCU
Nefrologie
13.00 - 14.00
Dr. Raluca LIE UNGUREAN
Stomatologie
16.00 - 20.00
Office 8, Hall A
Stomatologie16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
ORL
07.00 - 14.00
Dr. Constantin STRAT

14.00 - 17.00
Dr. Gabriel LOSTUN
Dermatologie
07.30 - 14.30
Dr. Anca PURCARU
Chirurgie Generala
08.00 - 09.00
Dr. Dan SPORIȘ

09.00 - 12.00
Dr. Ciprian SILAGHI

14.00 - 16.00
Dr. Cătălin DUMITRACHE
Oftalmologie
08.00 - 11.00
Dr. Mlădița BAZARCĂ

11.00 - 15.00
Dr. Inga DARII
Medicina Interna
08.00 - 11.00
Dr. Dragos MISICĂ

11.00 - 13.00
Col. Dr. Alexandru KEREZSTES

14.00 - 17.00
Dr. Oana MOȘU
Neurochirurgie
09.00 - 10.00
Col. Dr. Gheorghe DAVID

17.30 - 18.30
Col. Dr. Gheorghe DAVID
Neurologie
09.00 - 11.00
Mr. Dr. Marian FETICU

11.00 - 12.00
Dr. Magdalena DIȚU
Diabet Zaharat și Boli de Nutriție
09.00 - 14.00
Dr. Brândușa COFARU
Cardiologie
10.00 - 11.00
Dr. Cornelia ZARA

11.00 - 14.00
Cpt. Dr. Cristian Vasile BLĂNARU
Ortopedie și Traumatologie
10.00 - 13.00
Dr. Cristian Alin MIHĂILICĂ

15.00 - 18.00
Dr. Adrian BANCIU
Chirurgie Toracică
12.00 - 13.00
Dr. Adrian CRISTESCU
Stomatologie
16.00 - 20.00
Office 8, Hall A
Stomatologie16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
08.00 - 09.00
Chirurgie Generala
08.00 - 09.00
Dr. Dan SPORIȘ

09.00 - 12.00
Dr. Adrian GEORGESCU

14.00 - 16.00
Dr. Cătălin DUMITRACHE

16.00 - 17.30
Dr. Ion MIHAI

17.30 - 19.00
Dr. Marian MITRICĂ
Medicina Interna
08.00 - 11.00
Dr. Dragos MISICĂ

11.00 - 13.00
Dr. Gheorghe BANU

14.00 - 17.00
Dr. Oana MOȘU
ORL
08.00 - 13.00
Dr. Constantin STRAT

13.00 - 17.00
Dr. Gabriel LOSTUN

17.00 - 19.00
Dr. Constantin STRAT
Oftalmologie
08.00 - 13.00
Dr. Mlădița BAZARCĂ

13.00 - 17.00
Dr. Inga DARII
Ginecologie
08.00 - 14.00
Dr. Cristina DERIOIU
Neurochirurgie
09.00 - 10.00
Col. Dr. Gheorghe DAVID

17.30 - 18.30
Col. Dr. Gheorghe DAVID
Cardiologie
10.00 - 11.00
Dr. Cornelia ZARA

11.00 - 14.00
Cpt. Dr. Cristian Vasile BLĂNARU
Ortopedie și Traumatologie
10.00 - 13.00
Dr. Adrian BANCIU

15.00 - 18.00
Dr. Cristian Alin MIHĂILICĂ
Diabet Zaharat și Boli de Nutriție
10.00 - 13.00
Dr. Brândușa COFARU
Neurologie
11.00 - 13.00
Dr. Magdalena DIȚU

13.00 - 14.30
Mr. Dr. Marian FETICU
Chirurgie Toracică
12.00 - 13.00
Dr. Adrian CRISTESCU
Dermatologie
13.00 - 20.00
Dr. Anca PURCARU
Medicina Interna
08.00 - 11.00
Dr. Dragos MISICĂ

11.00 - 13.00
Dr. Gheorghe BANU

14.00 - 17.00
Dr. Oana MOȘU
Chirurgie Generala
08.00 - 12.00
Dr. Dan SPORIȘ

14.00 - 16.00
Dr. Cătălin DUMITRACHE

16.00 - 17.30
Dr. Ion MIHAI

17.30 - 19.00
Dr. Marian MITRICĂ
ORL
08.00 - 13.00
Dr. Constantin STRAT

13.00 - 17.00
Dr. Gabriel LOSTUN

17.00 - 19.00
Dr. Constantin STRAT
Oftalmologie
08.00 - 13.00
Dr. Mlădița BAZARCĂ

13.00 - 17.00
Dr. Inga DARII
Ginecologie
08.00 - 14.00
Dr. Cristina DERIOIU
Neurochirurgie
09.00 - 10.00
Col. Dr. Gheorghe DAVID

17.30 - 18.30
Col. Dr. Gheorghe DAVID
Neurologie
09.00 - 11.00
Mr. Dr. Marian FETICU

11.00 - 13.00
Dr. Magdalena DIȚU
Ortopedie și Traumatologie
09.00 - 12.00
Dr. Adrian BANCIU

14.00 - 17.00
Dr. Cristian Alin MIHĂILICĂ
Cardiologie
10.00 - 11.00
Dr. Cornelia ZARA

11.00 - 14.00
Cpt. Dr. Cristian Vasile BLĂNARU
Dermatologie
10.00 - 17.00
Dr. Anca PURCARU
Chirurgie Toracică
12.00 - 13.00
Dr. Adrian CRISTESCU
Medicina de Familie
13.00 - 18.00
Diabet Zaharat și Boli de Nutriție
14.00 - 18.00
Dr. Brândușa COFARU
Stomatologie
16.00 - 17.00
Office 8, Hall A
Stomatologie16.00 - 17.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Nefrologie
16.00 - 18.00
Dr. Raluca LIE UNGUREAN
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
13.00 - 14.00
Medicina de Familie
13.00 - 18.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare

Miercuri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
09.00 - 10.00
Neurologie
09.00 - 11.00
Mr. Dr. Marian FETICU
Neurologie
09.00 - 11.00
Mr. Dr. Marian FETICU
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Neurologie
11.00 - 13.00
Dr. Magdalena DIȚU
Neurologie
11.00 - 13.00
Dr. Magdalena DIȚU
Neurologie
11.00 - 13.00
Dr. Magdalena DIȚU
Neurologie
11.00 - 12.30
Dr. Magdalena DIȚU
Neurologie
11.00 - 12.00
Dr. Magdalena DIȚU
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Neurologie
13.00 - 14.30
Mr. Dr. Marian FETICU
Neurologie
13.00 - 14.30
Mr. Dr. Marian FETICU
Neurologie
13.00 - 14.30
Mr. Dr. Marian FETICU
14.00 - 15.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
09.00 - 10.00
Diabet Zaharat și Boli de Nutriție
09.00 - 14.00
Dr. Brândușa COFARU
10.00 - 11.00
Diabet Zaharat și Boli de Nutriție
10.00 - 13.00
Dr. Brândușa COFARU
Diabet Zaharat și Boli de Nutriție
10.00 - 13.00
Dr. Brândușa COFARU
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Diabet Zaharat și Boli de Nutriție
14.00 - 18.00
Dr. Brândușa COFARU
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
13.00 - 14.00
Nefrologie
13.00 - 14.00
Dr. Raluca LIE UNGUREAN
Nefrologie
13.00 - 14.00
Dr. Raluca LIE UNGUREAN
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Nefrologie
16.00 - 18.00
Dr. Raluca LIE UNGUREAN
17.00 - 18.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
09.00 - 10.00
Neurochirurgie
09.00 - 10.00
Col. Dr. Gheorghe DAVID
Neurochirurgie
09.00 - 10.00
Col. Dr. Gheorghe DAVID
Neurochirurgie
09.00 - 10.00
Col. Dr. Gheorghe DAVID
Neurochirurgie
09.00 - 10.00
Col. Dr. Gheorghe DAVID
Neurochirurgie
09.00 - 10.00
Col. Dr. Gheorghe DAVID
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Neurochirurgie
17.30 - 18.30
Col. Dr. Gheorghe DAVID
Neurochirurgie
17.30 - 18.30
Col. Dr. Gheorghe DAVID
Neurochirurgie
17.30 - 18.30
Col. Dr. Gheorghe DAVID
Neurochirurgie
17.30 - 18.30
Col. Dr. Gheorghe DAVID
Neurochirurgie
17.30 - 18.30
Col. Dr. Gheorghe DAVID
18.00 - 19.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
08.00 - 09.00
Chirurgie Generala
08.00 - 09.00
Dr. Dan SPORIȘ
Chirurgie Generala
08.00 - 12.00
Dr. Adrian GEORGESCU
Chirurgie Generala
08.00 - 12.00
Dr. Dan SPORIȘ
Chirurgie Generala
08.00 - 12.00
Dr. Adrian GEORGESCU
Chirurgie Generala
08.00 - 09.00
Dr. Dan SPORIȘ
09.00 - 10.00
Chirurgie Generala
09.00 - 12.00
Dr. Adrian GEORGESCU
Chirurgie Generala
09.00 - 12.00
Dr. Ciprian SILAGHI
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Chirurgie Generala
14.00 - 16.00
Dr. Cătălin DUMITRACHE
Chirurgie Generala
14.00 - 16.00
Dr. Dan SPORIȘ
Chirurgie Generala
14.00 - 16.00
Dr. Cătălin DUMITRACHE
Chirurgie Generala
14.00 - 16.00
Dr. Ciprian SILAGHI
Chirurgie Generala
14.00 - 16.00
Dr. Cătălin DUMITRACHE
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Chirurgie Generala
16.00 - 17.30
Dr. Ion MIHAI

17.30 - 19.00
Dr. Marian MITRICĂ
Chirurgie Generala
16.00 - 17.00
Dr. Ciprian SILAGHI
Chirurgie Generala
16.00 - 17.30
Dr. Ion MIHAI

17.30 - 19.00
Dr. Marian MITRICĂ
Chirurgie Generala
16.00 - 17.30
Dr. Ion MIHAI

17.30 - 19.00
Dr. Marian MITRICĂ
17.00 - 18.00
Chirurgie Generala
17.00 - 19.00
Dr. Marian MITRICĂ
18.00 - 19.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
12.00 - 13.00
Chirurgie Toracică
12.00 - 13.00
Dr. Adrian CRISTESCU
Chirurgie Toracică
12.00 - 13.00
Dr. Adrian CRISTESCU
Chirurgie Toracică
12.00 - 13.00
Dr. Adrian CRISTESCU
Chirurgie Toracică
12.00 - 13.00
Dr. Adrian CRISTESCU
Chirurgie Toracică
12.00 - 13.00
Dr. Adrian CRISTESCU
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
09.00 - 10.00
Ortopedie și Traumatologie
09.00 - 12.00
Dr. Adrian BANCIU
10.00 - 11.00
Ortopedie și Traumatologie
10.00 - 13.00
Dr. Adrian BANCIU
Ortopedie și Traumatologie
10.00 - 13.00
Dr. Adrian BANCIU
Ortopedie și Traumatologie
10.00 - 13.00
Dr. Cristian Alin MIHĂILICĂ
Ortopedie și Traumatologie
10.00 - 13.00
Dr. Cristian Alin MIHĂILICĂ
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Ortopedie și Traumatologie
14.00 - 17.00
Dr. Cristian Alin MIHĂILICĂ
15.00 - 16.00
Ortopedie și Traumatologie
15.00 - 18.00
Dr. Cristian Alin MIHĂILICĂ
Ortopedie și Traumatologie
15.00 - 18.00
Dr. Cristian Alin MIHĂILICĂ
Ortopedie și Traumatologie
15.00 - 18.00
Dr. Adrian BANCIU
Ortopedie și Traumatologie
15.00 - 18.00
Dr. Adrian BANCIU
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
08.00 - 09.00
Ginecologie
08.00 - 14.00
Dr. Cristina DERIOIU
Ginecologie
08.00 - 14.00
Dr. Cristina DERIOIU
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Ginecologie
13.00 - 18.30
Dr. Cristina DERIOIU
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
07.00 - 08.00
Dermatologie
07.30 - 14.30
Dr. Anca PURCARU
Dermatologie
07.30 - 14.30
Dr. Anca PURCARU
Dermatologie
07.30 - 14.30
Dr. Anca PURCARU
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
Dermatologie
10.00 - 17.00
Dr. Anca PURCARU
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Dermatologie
13.00 - 20.00
Dr. Anca PURCARU
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
10.00 - 11.00
Cardiologie
10.00 - 11.00
Dr. Cornelia ZARA
Cardiologie
10.00 - 11.00
Dr. Cornelia ZARA
Cardiologie
10.00 - 11.00
Dr. Cornelia ZARA
Cardiologie
10.00 - 11.00
Dr. Cornelia ZARA
Cardiologie
10.00 - 11.00
Dr. Cornelia ZARA
11.00 - 12.00
Cardiologie
11.00 - 14.00
Cpt. Dr. Cristian Vasile BLĂNARU
Cardiologie
11.00 - 14.00
Cpt. Dr. Cristian Vasile BLĂNARU
Cardiologie
11.00 - 14.00
Cpt. Dr. Cristian Vasile BLĂNARU
Cardiologie
11.00 - 14.00
Cpt. Dr. Cristian Vasile BLĂNARU
Cardiologie
11.00 - 14.00
Cpt. Dr. Cristian Vasile BLĂNARU
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
07.00 - 08.00
ORL
07.00 - 11.00
Dr. Gabriel LOSTUN
ORL
07.00 - 14.00
Dr. Constantin STRAT
ORL
07.00 - 14.00
Dr. Constantin STRAT
08.00 - 09.00
ORL
08.00 - 13.00
Dr. Constantin STRAT
ORL
08.00 - 13.00
Dr. Constantin STRAT
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
ORL
11.00 - 18.00
Dr. Constantin STRAT
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
ORL
13.00 - 17.00
Dr. Gabriel LOSTUN
ORL
13.00 - 17.00
Dr. Gabriel LOSTUN
14.00 - 15.00
ORL
14.00 - 17.00
Dr. Gabriel LOSTUN
15.00 - 16.00
ORL
15.00 - 17.30
Dr. Gabriel LOSTUN
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
ORL
17.00 - 19.00
Dr. Constantin STRAT
ORL
17.00 - 19.00
Dr. Constantin STRAT
18.00 - 19.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
08.00 - 09.00
Oftalmologie
08.00 - 13.00
Dr. Mlădița BAZARCĂ
Oftalmologie
08.00 - 10.00
Dr. Mlădița BAZARCĂ
Oftalmologie
08.00 - 13.00
Dr. Mlădița BAZARCĂ
Oftalmologie
08.00 - 10.00
Dr. Mlădița BAZARCĂ
Oftalmologie
08.00 - 11.00
Dr. Mlădița BAZARCĂ
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
Oftalmologie
10.00 - 15.00
Dr. Inga DARII
Oftalmologie
10.00 - 15.00
Dr. Inga DARII
11.00 - 12.00
Oftalmologie
11.00 - 15.00
Dr. Inga DARII
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Oftalmologie
13.00 - 17.00
Dr. Inga DARII
Oftalmologie
13.00 - 17.00
Dr. Inga DARII
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
16.00 - 17.00
Stomatologie
16.00 - 17.00
Office 8, Hall A
Stomatologie16.00 - 17.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Stomatologie
16.00 - 20.00
Office 8, Hall A
Stomatologie16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Stomatologie
16.00 - 20.00
Office 8, Hall A
Stomatologie16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
08.00 - 09.00
Medicina Interna
08.00 - 11.00
Dr. Dragos MISICĂ
Medicina Interna
08.00 - 12.00
Dr. Oana MOȘU
Medicina Interna
08.00 - 11.00
Dr. Dragos MISICĂ
Medicina Interna
08.00 - 12.00
Dr. Oana MOȘU
Medicina Interna
08.00 - 11.00
Dr. Dragos MISICĂ
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Medicina Interna
11.00 - 13.00
Dr. Gheorghe BANU
Medicina Interna
11.00 - 13.00
Dr. Gheorghe BANU
Medicina Interna
11.00 - 13.00
Col. Dr. Alexandru KEREZSTES
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Medicina Interna
13.00 - 17.00
Dr. Dragos MISICĂ
Medicina Interna
13.00 - 17.00
Dr. Dragos MISICĂ
14.00 - 15.00
Medicina Interna
14.00 - 17.00
Dr. Oana MOȘU
Medicina Interna
14.00 - 17.00
Dr. Oana MOȘU
Medicina Interna
14.00 - 17.00
Dr. Oana MOȘU
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Apasa pe sectie pentru informatii suplimentare